Zomerrooster

Zomerrooster van 13 juli t/m 23 augustus

 
  Locatie Maandag sport(en) Leeftijd
Velp

Gymzaal Jan Luykenlaan 2, Velp

 9,30 – 10,30 u

judo en

jiu-jitsu

t/m 12 jaar

Arnhem

Budo Sport Arnhem,

Dunoweg 2

Arnhem-Presikhaaf

 19,00-20,00 u

judo en 

jiu-jitsu en

karate

13 – 18 jaar

 

Budo Sport Arnhem, Dunoweg 2 Arnhem-Presikhaaf

 20,15-21,15 u

jiu-jitsu en

karate

volwassenen

    Dinsdag    
Arnhem

Danszaal Mfc Klarendal, Kazerneplein 2 Arnhem-Klarendal

 9,30-10,30 u

judo

t/m 12 jaar

Duiven

Huis van Droo, Fuutstraat 44 Duiven

 9,30-10,30 u

Rots & Water en

jiu-jitsu en

karate

t/m 12 jaar

 

Arnhem

MFC de Salamander, Meikers 3 Arnhem-Schuytgraaf

 11,50-12.50 u

karate en

jiu-jitsu

t/m 12 jaar

    Donderdag    
Arnhem

Budo Sport Arnhem, Dunoweg 2 Arnhem-Presikhaaf

 9,30-10,30 u

karate en

jiu-jitsu

t/m 12 jaar

 

Budo Sport Arnhem, Dunoweg 2 Arnhem-Presikhaaf

 20,15-21,15 u

jiu-jitsu en

karate

13 – 18 jaar en volwassenen

    Vrijdag    
Arnhem

MFC De Spil, Lupinestraat 12 Arnhem-Malburgen

 9,30-10,30 u  

14 augustus geen les

judo en

karate

t/m 12 jaar
  Maandag  6 juli   Locatie
Velp 15,15-16,00 judo 4 – 7 jaar Gymzaal Jan Luykenlaan 2, Velp
  16,10-17,10 judo 8 – 12 jaar Gymzaal Jan Luykenlaan 2, Velp
  17,20-18,20 jiu-jitsu  7 – 12 jaar Gymzaal Jan Luykenlaan 2, Velp
Duiven 18,00-19,00 karate jeugd Danszaal Sportcentrum Triominos, Duiven
  Dinsdag  7 juli    
Arnhem 16,00-17,00 judo 5 – 7 jaar Danszaal Mfc Klarendal, Arnhem-Klarendal
  17,10-18,10 judo 8 – 12 jaar Danszaal Mfc Klarendal, Arnhem-Klarendal
Duiven 17,10-18,10 Rots & Water 5 – 11 jaar Danszaal Sportcentrum Triominos, Duiven
  18,20-19,20 jiu-jitsu  7 – 12 jaar Danszaal Sportcentrum Triominos, Duiven
  19,30-20,30 jiu-jitsu volwassenen Danszaal Sportcentrum Triominos, Duiven
  Woensdag  8 juli    
Arnhem 17,00-17,55 karate 5 – 11 jaar MFC de Salamander, Arnhem-Schuytgraaf
  18,05-18,55 jiu-jitsu  7 – 12 jaar MFC de Salamander, Arnhem-Schuytgraaf
  19,00-20,00 jiu-jitsu volwassenen MFC de Salamander, Arnhem-Schuytgraaf
  Donderdag  9 juli    
Arnhem 16,00-16,50 karate 5 – 7 jaar Budo Sport Arnhem, Arnhem-Presikhaaf
  17,00-18,00 karate 8 – 12 jaar Budo Sport Arnhem, Arnhem-Presikhaaf
  17,50-18,50 jiu-jitsu 7 – 12 jaar Budo Sport Arnhem, Arnhem-Presikhaaf
  19,00-20,00 jiu-jitsu 13 – 18 jaar Budo Sport Arnhem, Arnhem-Presikhaaf
  20,15-21,15 jiu-jitsu volwassenen Budo Sport Arnhem, Arnhem-Presikhaaf
  Vrijdag  10 juli    
Arnhem 14,10-15,00 judo 4 – 7 jaar MFC De Spil, Arnhem-Malburgen
  15,10-16,10 judo 8 – 14 jaar MFC De Spil, Arnhem-Malburgen
  16,20-17,20 karate 5 – 11 jaar MFC De Spil, Arnhem-Malburgen
  17,30-18,30 karate 12 – 18 jaar MFC De Spil, Arnhem-Malburgen
  Zondag  12 juli    
Arnhem 10,00-11,00 karate volwassenen Budo Sport Arnhem, Arnhem-Presikhaaf

Alle sporters van alle locaties mogen aan alle lessen meedoen, ook als het niet jou eigen lesuur is.  Je mag meerdere uren in de week komen.